KONST / Litografier / Färglitografi 15893082
nr 1589 3082
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
Signerad, numrerad 17/35. Färglitografi, bildmått: 74x52 cm, yttermått inklusive ram: 83x62 cm
Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 8 januari 2024
kl 18:53:03
300 kr
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
Bengt Lindström
Läs mer om Bengt Lindström